Witajcie na pokładzie Volvo

– samochodu, który dowiezie Was bezpiecznie i komfortowo do celu Waszej podróży. Dodatkowo umili jej czas i dostarczy rozrywki, która przeniesie Was w krainę magicznych przygód, emocjonujących przeżyć i kolorowych postaci. Dzieciństwo to urocza perspektywa. To niekończąca się zabawa, radość i doświadczanie. Pozwólcie, że będę z Wami podczas artystycznej podróży do świata wyobraźni i marzeń.

Wejdźcie do świata – Czytamy z Volvo Car PGD Kraków

Czy wiedzieliście, że czytanie poprawia wydajność naszego mózgu nawet o 32% A jak dodamy do tego wzrost inteligencji, poprawę koncentracji, pobudzenie wyobraźni i naukę logicznego myślenia oraz skupienia, otrzymamy mieszankę, która ekscytuje oraz kształci!

Spotkania autorskie, które organizujemy w naszym salonie to czas z dziećmi spędzony w znakomitej atmosferze, możliwość rozmowy z autorami książek i opowiadań, zastrzyk kultury, rozwój i pozytywny kontakt z książką.

Najbliższe spotkania z Autorami już 8 grudnia – zapisz się: Mikołajki z Volvo

Poznajcie autorów niesamowitych książek, którzy zmienili nie tylko świat, ale i nasze życie.

Marcin Prokop "Chłopaki chojraki"

Marcin Prokop "Chłopaki chojraki"

„Chłopaki chojraki” to zbiór opowieści, których fragment przeczyta nam ich autor Marcin Prokop. Opowieści o bardziej lub mniej znanych Polakach, którzy osiągnęli znaczące sukcesy, spełniając jednocześnie swoje marzenia. Ich upór w dążeniu do celu, wiara w osiągnięcie celu, czasem przypadek lub też szczęśliwy zbieg okoliczności, sprawiły, że dziś są znani nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Beata Jaczewska

Beata Jaczewska

Poznajcie historię małej upartej chmurki, która chciała rządzić pogodą bez doświadczenia i wiedzy. Grad czy ulewa w kwietniu to jeszcze nic. Co tego wynikło? Jak zakończyły się przekomarzania Jej i Słońca? Jak w całej tej historii pomógł wiatr i jaką mądrość możemy z niej wynieść. Posłuchajcie.

Kasia Szulik

Kasia Szulik

Mądra, zabawna i nasączona emocjami książka, która wraz z jej bohaterami przeniesie Cię w podróż dookoła świata. Opowieść o marzeniach, o przyjaźni, która rodzi się w najmniej oczekiwanym miejscu i momencie, o odwadze, ale też o strachu, bo przecież podróż dookoła świata to nie lada wyzwanie. Poznajcie Melę Melulu, osiołka Tutuji, świetlika Żużu i STRASZKA oczami wspaniałych dzieciaków z gangu Melulu.

Agnieszka Misiewicz

Agnieszka Misiewicz

Świat dziecka to miejsce, w którym fantazja często przeplata się z rzeczywistością. Najmłodsi, próbując zrozumieć bieżące wydarzenia, chętnie odwołują się do poznanych bohaterów bajek. Ich doświadczenia stają się źródłem inspiracji, jak radzić sobie w ważnych momentach. Istotne więc, by rozmawiać i próbować zrozumieć myślenie naszych małych pociech. Dzieci doceniają już samo zaangażowanie dorosłych. Agnieszka Misiewicz, autorka, która w opowiadaniu „Wielka podróż” nawiązuje losami swoich bohaterów do sytuacji w Ukrainie.

Katarzyna Vanevska

Katarzyna Vanevska

„Pies z kotem”, „Słonica baletnica”, „Smuteczki małpeczki” oraz „Tułaczka ślimaczka” to tylko niektóre przykłady twórczości Kasi Vanevskiej. Autorki książek, które bawią i przenoszą w bajkowy świat, ale i uczą nas wartości przyjaźni, dobroci i wiary w siebie oraz własne marzenia. Połączcie więc przyjemne z pożytecznym i posłuchajcie razem ze mną.

Izabela Michta

Izabela Michta "Benio. Tata i reszta świata"

Opowiem Wam o moim małym przyjacielu o imieniu Benio. Beno nie jest już maluchem – od tygodnia chodzi do przedszkola. I powiem Wam więcej, naprawdę mu się podoba! Odkrywa przedszkolny świat niezwykle dzielnie, chociaż to nie takie łatwe, bo na przykład Kamil zapytał go kiedyś, dlaczego jego tata jeździ na wózku… Szczęściarz jednak z tego Benia – szybko okazuje się, że ma tatę na medal! Co to właściwie znaczy i dlaczego zwykły dzień może stać się przygodą? zobaczcie sami…

Weronika Szelęgiewicz

Weronika Szelęgiewicz "Koniberki"

Świat koniberków – minaturowych koników ze skrzydełkami jest cudowny i zaskakujący. Są koniberki nieśmiałe i psotne, a nawet dokuczliwe, są dojrzałe i zupełnie dziecinne. Ich pomysły i zabawy są typowymi zabawami i pomysłami dzieci. Przygody baśniowych koniberków pomogą nam zrozumieć takie pojęcia jak przyjaźń, lojalność, miłość, poświęcenie czy odpowiedzialność. Posłuchajcie i poczytajcie sami.

Katarzyna Wierzbicka

Katarzyna Wierzbicka "O Królewiczu, który się odważył!"

Poznajcie małego królewicza, który wyruszył w podróż w poszukiwaniu odwagi, swoich wartości, i recepty na to, jak być sobą. Wyjątkowo energetyczna i inteligentna opowieść może i Wam da odpowiedzi na pytania, które sobie zadajecie. Posłuchajcie.

Anna Świątek

Anna Świątek "Tututu odkrywa (nie)zwyczajność"

Tututu jest podobna do wielu innych dziewczynek. Ma na przykład dwoje uszu, dwie ręce i dwie nogi. Nosi wielki czerwony beret, znaleziony przez swoją Prababcię na strychu, niebieską sukienkę i żółte gumowe kalosze. W jaki sposób odkrywa (nie)zwyczajność i co to w ogóle jest, zobaczcie sami. „Każda mapa zaczyna się od pierwszego kroku i każdy na własnej mapie odnajduje skarb!

Barbara Gawryluk

Barbara Gawryluk "TUTU opowieść o śwince, która marzyła o rajskiej wyspie"

„Jeśli ma się przyjaciół, to wszystko staje się możliwe” Doskonale o tym wie wielokrotnie nagradzana autorka książek dla dzieci. Laureatka nagrody polskiej sekcji IBBY za upowszechnienie czytelnictwa. Za zbiór opowiadań „Zuzanka z pistacjowego domu” uhonorowana Nagrodą Literacką im. Kornela Makuszyńskiego. Barbara Gawryluk w książce „TUTU opowieść o śwince, która marzyła o rajskiej wyspie”, porusza temat wartości przyjaźni i walki o własne marzenia. Niezwykle ważny i istotny w życiu każdego dziecka.

Katarzyna Pruszkowska - Sokalla

Katarzyna Pruszkowska – Sokalla "O Kaziku i misiu Słoniku"

„Jedną z rzeczy, której nauczył się Kazik od ukochanej babci, jest poszukiwanie skarbów wśród przedmiotów porzuconych przez innych ludzi. Pewnego dnia chłopiec trafia na starą walizkę z pluszowym misiem, pozytywką, kawałkiem cegły do rysowania, glinianym ptaszkiem i procą. Okazuje się, że miś potrafi rozmawiać z dziećmi…” Tak rozpoczyna się książka, która jest przepiękną opowieścią o ponadczasowej przyjaźni, umiejętności podejmowania nowych wyzwań i radzeniu sobie ze stratą. Posłuchajcie.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 12 252 00 80
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Volvo Car PGD Kraków otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Volvo Car PGD Kraków

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.