Poznaj nas

W pełni utożsamiamy się z filozofią marki Volvo, zatem wszystko co robimy, zaczyna się od człowieka. Dlatego absolutnie naturalnym jest dla nas dążenie do ułatwiania życia naszym klientom, czynienia go bardziej bezpiecznym i lepszym.

Zapraszamy do poznania wspaniałej gamy samochodów klasy premium, które zostały stworzone w oparciu o kluczowe dla marki wartości – bezpieczeństwo, jakość i troskę o środowisko.

Chcąc zapewnić Państwu pełnię udogodnień, pod gościnnym dachem komfortowego salonu zapewniamy najwyższą jakość obsługi podczas załatwiania wszelkich spraw związanych z zakupem samochodu – z jego ubezpieczeniem i finansowaniem (zarówno poprzez kredyt, jak i leasing), a także sprzedaż Państwa używanego auta. W programie Volvo Selekt oferujemy również wnikliwie sprawdzone samochody używane. Nasz serwis tak zadba o powierzone mu do obsługi samochody, że użytkowanie Volvo będzie niekończącą się przyjemnością.

Jesteśmy częścią Holdingu 1 i współtworzymy Grupę PGD, będącą pierwszym dealerem w Polsce, który osiągnął roczną sprzedaż w wysokości dwudziestu tysięcy samochodów i jest dotąd jedynym, który sprzedał ćwierć miliona aut. A to wszystko dzięki zaufaniu naszych klientów i indywidualnemu podejściu do ich potrzeb. Taka filozofia działania w połączeniu z pasją, doświadczeniem, skalą i zapleczem znakomicie służy satysfakcji klientów, która zawsze jest celem wszystkich naszych pracowników.

W Grupie PGD działamy zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu, traktując je jako fundament właściwych relacji z otoczeniem. Jako członek-założyciel Związku Dealerów Samochodów, przestrzegamy w swojej działalności wypracowanego w Związku Kodeksu Etycznego, odzwierciedlającego wartości, jakim hołdujemy i jakich chcemy przestrzegać.

Więcej szczegółów na www.holding1.pl

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również